Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
juliennecam

CRISON | Packaging Design

CRISON | Packaging Design

Avatari i Përdoruesit
Julienne C.
@juliennecam
5,0 (1 vlerësim)
3,4
Avatari i Përdoruesit
Julienne C.
@juliennecam
5,0 (1 vlerësim)
3,4
1485110-crison.jpg1485110-crison.jpg
A contest holder wanted a branding concept for his packaging of skincare line. He needed a design and logo branding on a scrub container and or a lotion sticker. Here's my winning entry!

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Julienne C.
@juliennecam
5,0 (1 vlerësim)
3,4
Avatari i Përdoruesit
Julienne C.
@juliennecam
5,0 (1 vlerësim)
3,4
Punësoni Julienne C.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
covers & packaging
package design
adobe photoshop
adobe illustrator
black
cosmetics & beauty
10 qer 2021
Julienne C.
@juliennecam
5,0 (1 vlerësim)
3,4
Julienne C.
@juliennecam
5,0 (1 vlerësim)
3,4
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection