Hapur

Android Developer needed at Low rate for some work

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $31 USD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$10 - $30 USD
Numri i Ofertave
24
Pёrshkrimi i Projektit

android developer needed for some updating work at low rate.

we need a serious and hardworking person who may work with us for Long term.

we need a freelancer who may work at Low rate

Aftësitë e Kërkuara

Po kërkoni të fitoni para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online