Hapur

Clean my House or Business

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej £583 GBP.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
£250 - £750 GBP
Numri i Ofertave
2
Pёrshkrimi i Projektit

required services for cleaning my house. the address I provide.

Aftësitë e Kërkuara
London, United Kingdom

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online