Hapur

Call Center Represenative

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $17 USD / hour.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$15 - $25 USD / hour
Numri i Ofertave
8
Pёrshkrimi i Projektit

We are seeking an experienced Customer Service Representative in Cincinnati, OH. Who is comfortable working in a call center environment.

Responsibilities Include:

Handling inbound and outbound calls

Assisting customers, understanding their concerns, and providing issue resolution

Scheduling appointments

Researching accounts

Requirements

Call center experience preferred

Problem solving skills

Strong communication, organizational, and analytical skills

Ability to handle a metrics driven environment

Po kërkoni të fitoni para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online