Hapur

Design a Logo for our stationery shop -- 3

Ky projekt mbyllet për 1 ditë dhe ka një çmim oferte mesatare prej £21 GBP.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
£10 - £20 GBP
Numri i Ofertave
71
Pёrshkrimi i Projektit

we need a logo to go on our stationer and art supplies website we need it done asap

Aftësitë e Kërkuara

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online