Hapur

Design a Website Mockup

Ky projekt mbyllet pёr 5 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $460 USD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$250 - $750 USD
Numri i Ofertave
53
Pёrshkrimi i Projektit

I need to create a very simple mobile site from a drag n drop landing page creator.

This is real estate based

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online