Hapur

Design project

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $6201 USD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$5000 - $10000 USD
Numri i Ofertave
14
Pёrshkrimi i Projektit

I need someone to alter some images. Am interested in altering images to have two or more meanings when looked at

Aftësitë e Kërkuara

Po kërkoni të fitoni para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online