Hapur

Hire a Graphic Designer

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $82 AUD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$30 - $250 AUD
Numri i Ofertave
51
Pёrshkrimi i Projektit

i am starting a candle business and need some help creating my product stickers to stick on to the candle jars. I already have a name and a basic (very basic) layout in my head, but would love some artistic guidance and design skills.

Aftësitë e Kërkuara

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online