Hapur

need hosting company website design

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej ₹10136 INR.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
₹1500 - ₹12500 INR
Numri i Ofertave
13
Pёrshkrimi i Projektit

I need a website for web hosting company there will be around 12-15 pages I need some one who can give a perfect look professional look . I need you to design a website for my small business.

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online