Hapur

I would like to hire an Illustrator

Ky projekt mbyllet pёr 5 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $439 CAD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$250 - $750 CAD
Numri i Ofertave
45
Pёrshkrimi i Projektit

We are doing 4-5 animals in 3D we need meg-park like illustration (not 3d) with bear, and a fox as examples.

These animals will dance.

Aftësitë e Kërkuara

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online