Hapur

MERCASA, Frutas y verduras

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $429 USD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$250 - $750 USD
Numri i Ofertave
9
Pёrshkrimi i Projektit

Mercasa es una empresa que se inicia con el fin de conectarnos de productores de frutas y verduras a consumidores finales, restaurantes y supermercados , necesito crear aplicacion de android y estrategias de mercadeo

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online