Hapur

Social Media Marketing & Sales Person

Ky projekt mbyllet pёr 5 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $151 AUD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$30 - $250 AUD
Numri i Ofertave
15
Pёrshkrimi i Projektit

I need someone who can create a visually appealing content for my Instagram page and generate sales leads

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online