Hapur

Task with Maths

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $6 AUD / hour.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$2 - $8 AUD / hour
Numri i Ofertave
67
Pёrshkrimi i Projektit

If you are good in maths this is for you

Aftësitë e Kërkuara

Po kërkoni të fitoni para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online