Hapur

Anonymous chat for iPhone

Ky projekt mbyllet pёr 5 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $473 USD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$100 - $400 USD
Numri i Ofertave
34
Pёrshkrimi i Projektit

Looking for a developer to write an application which does the following:

- Anonymous 1 on 1 chat

- Users can send Text/Video/Audio

- Users must choose their nicknames

- Can block a user

- accept incoming requests for chat

- multiple chats at a time.

please don't send spam proposals.

Aftësitë e Kërkuara

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online