Hapur

Mobile development

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $604 USD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$30 - $250 USD
Numri i Ofertave
53
Pёrshkrimi i Projektit

I need an Android and IPhone compatible app. I would like it designed and built. I need an e-commerce ready app that brings buyers and sellers of international mailing services together.

Aftësitë e Kërkuara

Po kërkoni të fitoni para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online