Hapur

Mechanical engineering project with FEA

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $157 SGD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$30 - $250 SGD
Numri i Ofertave
30
Pёrshkrimi i Projektit

Looking for mechanical engineer with experience for our project, if you are having skill in product design, mechanical design and FEA experience. contact me for more details.

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online