Hapur

Social Media Marketing content

Ky projekt mbyllet pёr 5 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $38 USD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$10 - $30 USD
Numri i Ofertave
22
Pёrshkrimi i Projektit

i need someone to create content for my binary option facebook and instagram page

it need to follow facebook rules

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online