Mbyllur

GERMAN AUDIO TRANSCRIPTION

Ky projekt mori 4 oferta nga freelancer të talentuar me një çmim oferte mesatare prej₹4978 INR.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
₹600 - ₹1500 INR
Numri i Ofertave
4
Pёrshkrimi i Projektit

i HAVE AN AUDIO AROUND 2 HOURS AND SOMETHING. LOOKING FOR NATIVES

Aftësitë e Kërkuara

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online