Hapur

Extract Programming Language Video to Transcript

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $39 AUD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$10 - $30 AUD
Numri i Ofertave
13
Pёrshkrimi i Projektit

I have few programming language videos of 5 hours which I need to convert into text.

Freelancers with Java Programming Knowledge are preferred. Lowest bidder will be selected based on the reviews and continuous work is promised.

It has to be done manually. No software should be used to convert video

Aftësitë e Kërkuara

Po kërkoni të fitoni para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online