Hapur

Creare un Video per un picht ONLY ITALIAN !!ONLY ITALIAN

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej €338 EUR.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
€30 - €250 EUR
Numri i Ofertave
7
Pёrshkrimi i Projektit

DEVO REALIZZARE UN PICHT ANIMATO DELLA DURATA DI 60- 90 SECONDI.

HO LA TRACCIA SCRITTA

Aftësitë e Kërkuara

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online