Hapur

optimize a shopify theme.

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $44 USD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$10 - $30 USD
Numri i Ofertave
10
Pёrshkrimi i Projektit

downloaded a shopify them from evanto. it needs to be optimized and ready to go online. collections upload banner text etc policy etc

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online