Hapur

Asistente virtual que maneja Wordpress, PowerPoint y redes sociales

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $5 USD / hour.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$2 - $8 USD / hour
Numri i Ofertave
64
Pёrshkrimi i Projektit

Busco un asistente virtual que pueda:

1. preparar presentaciones Power Point basandose en el material entregado

2. publicar articulos en blog (Wordpress) usando plugin Page Builder (el asistente va a recibir el texto mas imagenes y videos para publicar, ej. [url removed, login to view]

3. publicar posts en fanpage

Po kërkoni të fitoni para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online