Hapur

I would like to hire a WordPress Developer

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej €51 EUR.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
€8 - €30 EUR
Numri i Ofertave
33
Pёrshkrimi i Projektit

Kooperation for Wordpress.

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online