Hapur

Build a Website with Wordpress

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej $194 USD.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
$10 - $30 USD
Numri i Ofertave
61
Pёrshkrimi i Projektit

We need to build a site like this.

[url removed, login to view]

please translate everything in german with google translator. Do it with wordpress.

Aftësitë e Kërkuara

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online