Hapur

Create a WordPress Template

Ky projekt mbyllet pёr 4 ditё dhe ka një çmim oferte mesatare prej £173 GBP.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
£20 - £250 GBP
Numri i Ofertave
112
Pёrshkrimi i Projektit

Website is currently with one CMS but looking to move ahead onto Wordpress.

Content is lacklustre at the moment and being improved as we speak.

Need a wordpress design and edited to our taste colour and design-wise.

This doesn't need a complete fresh start. I have a theme that I would like manipulated. Just need someone that can read the code and the css faster than I can to edit.

Aftësitë e Kërkuara

Po kërkoni të fitoni para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online