Mbyllur

I would like to hire a Fashion Designer

Ky projekt mori 7 oferta nga freelancer të talentuar me një çmim oferte mesatare prej₹2164 INR.

Merrni kuotime falas pёr njё projekt si ky
Buxheti i Projektit
₹600 - ₹1500 INR
Numri i Ofertave
7
Pёrshkrimi i Projektit

hi, i m looking freelance fashion designer for my bussiness in karol bagh delhi (gents designer shirt).interested person pls contact on my no. [text hidden]

Kërkoni të fitoni disa para?

 • Caktoni buxhetin dhe afatin
 • Përshkruani propozimin tuaj
 • Merrni pagesёn pёr punёn tuaj

Punësoni Profesionistët Freelancer që dërguan oferta gjithashtu edhe në këtë projekt

  • Forbes
  • The New York Times
  • Time
  • Wall Street Journal
  • Times Online