Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt

Ekspozita e Freelancer

Eksploro punën më të mirë krijuese nga platforma më e madhe në botë për punonjësit e pavarur dhe ata me nënkontaktim.
Dorëzo për ta ekspozuar
Dizajn UX/UI nga @paulmkhonta
Të gjitha Dizenjim i faqes së internetit Mobile Dizajn grafik Dizajn logoje Modelim 3D Ilustrim Krijim marke Dizajn produkti Dizajn paketimi Wordpress
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Andika A. @stdyka
Freelancer i Ri
Flamuri i
Indonesia
Punëso
UI/UX Mobile Website Interface
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Vahagn K. @Arva10
5,0
Flamuri i
Yerevan, Armenia
Punëso
3D Modelling and Interior Design
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Ryan Richard J. @chie77
5,0
Flamuri i
Alfonso, Philippines
Punëso
3D Product Modeling and Rendering
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Federico R. @rivaro
4,9
Flamuri i
Argentina
Punëso
Illustration in Disney Style
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Alfando C. @saseart
4,9
Flamuri i
Malang, Indonesia
Punëso
Logo Design
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Oleh K. @TheOlehKoval
5,0
Flamuri i
Kyiv, Ukraine
Punëso
Forex Ninja White App Design
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Pavle N. @widedesign
5,0
Flamuri i
Beograd, Serbia
Punëso
Rolling Rock Concrete Logo and Brand
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Danny Enrique M. @panjamon
5,0
Flamuri i
Cumana, Venezuela
Punëso
Camera - 3D Modeling and Rendering
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Ronnie M. @Ronnielim88
4,8
Flamuri i
Jakarta, Indonesia
Punëso
Photorealistic Bedroom Render
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
ThirteenParticles @Particles13
4,9
Flamuri i
Dehradun, India
Punëso
Radio - 3D Model and Texture
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Ahmad Rezky F. @rezkifauzan98
5,0
Flamuri i
Sinjai, Indonesia
Punëso
Skull - Tshirt Design
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Wisnu Randhy N. @wsnrandhy
4,9
Flamuri i
Klaten, Indonesia
Punëso
Supernatural Character Illustration
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Abderrahmane B. @LuXxabde
5,0
Flamuri i
Ghardaia, Algeria
Punëso
Digital Art
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Ilman R. @Radworkstudio
5,0
Flamuri i
Indonesia
Punëso
Husho Apparel - Illustration
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Eka B. @ekabarbaqadze92
5,0
Flamuri i
Rustavi, Georgia
Punëso
Interior Room Render
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Ilman R. @Radworkstudio
5,0
Flamuri i
Indonesia
Punëso
Attack on Titans Illustration
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Ilman R. @Radworkstudio
5,0
Flamuri i
Indonesia
Punëso
Energy Drink Package Design
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Mohamed S. @SHAFI1101
4,9
Flamuri i
Chennai, India
Punëso
3D Architectural Render
Skedari i kartës së ekspozitës
Avatari i Përdoruesit
Acko M. @maleksandar90
5,0
Flamuri i
Berovo, Macedonia
Punëso
Coffee Package Design
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.