Profile cover photo
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$50 USD / orë
Flamuri i POLAND
warszawa, poland
$50 USD / orë
Aktualisht është 8:05 p.d. këtu
U bashkua janar 20, 2012
0 Rekomandime

Piotr N.

@CreoIgnis

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$50 USD / orë
Flamuri i POLAND
warszawa, poland
$50 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Your needs - my imagination

Hello, my name is Piotr Nowinski and I am a passionate designer with over 7 year experience in the industry, specialized in web-oriented content. I also design corporate identity and print materials.

Kontaktoni Piotr N. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofoli

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

DTP & Design One-Man Army

Proseed Magazine
shk 2011 - korr 2011 (5 months, 1 day)
Spent over a year (started while formaly being a KINGS employee) learning about DTP, photo retouch, print design and, as a one-man design army, successfully publishing fourteen monthly issues. As job became a routine, realized that I need something more to develop and challange myself. Resigned, founded Creo Ignis. Started being happy.

Designer & Team Lead

KINGS
maj 2010 - shk 2011 (9 months, 1 day)
Became a design team leader thanks to what I've learned at TA Group over year ago. Learnt a lot about the value of communication strategies when it comes to design. Fought with own perfectionism and failed miserably. Soon, refocused on single but biggest KINGS' project - Proseed. And moved on.

Designer

Ubumind
tet 2009 - maj 2010 (7 months, 1 day)
Big come-back to design. Lots of new things to learn and develop my skills. Discovered self-potential in learning new skills on-demand. Big hit in the head after realizing that there are other ways to develop a company than that corporate-typical style. Ubumind was reinvented into KINGS - with almost all its crew.

Arsimi

Bachelor of Science degree in Engineering (spec. IT/computer graphics)

2005 - 2008
(2 years, 6 months)

Kontaktoni Piotr N. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

html_1.png HTML 1 88%
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.