Profile cover photo
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i CHILE
villa alemana, chile
Aktualisht është 1:50 p.d. këtu
U bashkua janar 23, 2012
0 Rekomandime

Oskar Alberto M.

@Penril

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
Flamuri i CHILE
villa alemana, chile
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Desarrollador PHP, HTML/CSS, MATLAB

Ingeniero Civil Industrial Desarrollador PHP, HTML/CSS, MATLAB, SQL. Integrador de sistemas de transacciones online WebPay Plus para sistemas CMS Joomla/VirtueMart, Wordpress/Woocomerce, OpenCart, Magento, Prestashop, etc Desarrollador de Sistemas de Información para la Gestión

Kontaktoni Oskar Alberto M. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofoli

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

Web Development

PascalCrea
sht 2009 - dhj 1969 (39 years, 8 months)
Web Development and Administration on PascalCrea, Viña del Mar Chile, Marketing SEO.

Arsimi

Ingenieroa Civil Industrial

2012 - 1969
(43 years)

Kontaktoni Oskar Alberto M. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.