Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$30 USD / orë
Flamuri i INDIA
delhi, india
$30 USD / orë
Aktualisht është 8:57 p.d. këtu
U bashkua mars 16, 2009
0 Rekomanadimet

Achin K.

@achinkumar8

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$30 USD / orë
Flamuri i INDIA
delhi, india
$30 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Graphic and Web Designer

Achin Kumar RZ-159, Gali no-7, Durga Park, New Delhi -110045 Creative hands are on: Web Designing (Website Design, Html, Css, Html5, UI-UX Designs, Jquery & Fash Animation) Graphic Designing (Logo Design, Flash Banners, Brochure, Standee & canopy) Objective: To make utmost use of my qualification and knowledge by working with a reputed organization to continue my profession life with dynamic and innovative personalities, which gives me ample opportunities to learn more in order to maintain myself, my organization and my nation. Technical Skills: Web Designing Tools : HTML5, Mobile APP Design, Dreamweaver, Corel Draw, Photoshop, Responsive. Animation Software : Flash CS5, Gif-Animator. Script Languages : CSS 3.0 & Java Script. Graphic Designing : Photoshop, CorelDraw, Illustrator Qualification:  10 th from Allahabad Board, Lucknow (U.P.)  12 th from Allahabad Board, Lucknow (U.P.)  Graduation from Meerut.

Kontaktoni Achin K. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni Achin K. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.