Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$8 USD / orë
Flamuri i PAKISTAN
islamabad, pakistan
$8 USD / orë
Aktualisht është 8:30 p.d. këtu
U bashkua mars 15, 2009
0 Rekomanadimet

Muhammad A.

@AFZAAL123456789

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$8 USD / orë
Flamuri i PAKISTAN
islamabad, pakistan
$8 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Khan

Having an understanding of multicultural environment and extreme exposure makes me an ideal candidate for the consideration , I am also a 7.5 score holder at IELTS. I am a highly skilled Professional with a strong track record in technical consultancy across several disciplines, also having a proven ability to implement innovative solutions and optimize resources. I believe myself to be an adaptable leader and a friendly team player offering strong problem and troubleshooting skills, as well as I have proven ability to handle sensitive information maintaining the fullest confidentiality with an effective cross cultural working skill and experience. Also I am capable of delivering the best in multiple disciples out of my outlined education and current position. Marketing, Management and administration are some of those among the list of many that I can handle efficiently.

Kontaktoni Muhammad A. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

1146460
1146460

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

MANAGER QA

YT Solutions
jan 2012 - E tashme
AS Quality manager I am responsible of the following activities: devising and establishing a company’s quality procedures, standards and specifications; reviewing customer requirements and ensuring that they are met; working with purchasing staff to establish quality requirements from external suppliers; setting standards for quality as well as health and safety; making sure that manufacturing or production processes meet international and national standards; defining quality procedures in con

Arsimi

BSC Electrical Engineering

CECOS University of Information Technology and Emerging Sciences, Pakistan 2006 - 2010
(4 years)

Kualifikimet

Won 3rd Prize in IEEE Competition held at GIKI

GIKI
2009
Participated in an event held over there

Botime

NA

NA
NA

Kontaktoni Muhammad A. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

vworker.png Foundation vWorker Member

Aftësitë më të mira

Kërko punonjës të pavarur të ngjashëm

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.