Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$2 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
$2 USD / orë
Aktualisht është 11:19 p.d. këtu
U bashkua mars 18, 2009
0 Rekomanadimet

Mohammad A.

@arif1234

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$2 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
$2 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Off Page SEO Professional, Email Marketing Expert

I am a skillful SEO, Email Marketing, Linkbuilding Professional looking forward to being a part of your team for a project. I have been a SEO, Email Marketing, Link building Professional Professional for some time and have also worked as a full time SEO, Email Marketing, Linkbuilding Professionalor many years. I have experience in SEO, Email Marketing, Linkbuilding ProfessionalI.. If hired by you I promise to give a high quality in each of my submission with high level of standard. My fluency in Adobe Flash is my asset and I am ready to be hired by you.

Kontaktoni Mohammad A. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

SEO Professional

Pasific Information and Technology
maj 2010 - pri 2013 (2 years, 11 months)
I have two years working experience in SEO field.

Arsimi

Diploma in SEO

Bangladesh 2012 - 2013
(1 year)

Kontaktoni Mohammad A. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.