Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$5 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
$5 USD / orë
Aktualisht është 8:09 m.d. këtu
U bashkua mars 17, 2009
0 Rekomanadimet

Shariful K.

@arnabWebDesigner

5,0 (10 përshtypje)
2,9
2,9
25%
25%
$5 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
$5 USD / orë
90%
Punët e Plotësuara
100%
Brenda Buxhetit
100%
Në Kohë
33%
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë
i can assure you that 100% accuracy will be delivered for all projects according to your guidelines which will conclude in on-time completion. We take special care to deliver the best value for your investment and all payments are negotiable based on projects. i am looking to your favorable response to start your projects

Kontaktoni Shariful K. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 5 nga 10 përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
5,0
$55,00 USD
Good person to work with...
Social Networking
Virtual Assistant
Web Search
Article Submission
H
Closed User
@happy2help
14 years ago
0,0
$50,00 USD
3-5 days quoted. Here is the timeline and why I am disappointed: Wednesday day 1: Download; you download the template, inform me you will need 3-5 days Thursday day 2: No activity Friday day 3: No activity; I ask, you say you’ll inform me when complete Saturday day 4: No activity Sunday day 5: No activity; You inform me you were ill, you need 5 more days Monday day: No activity; You inform me you will need 5-6 days. Project canceled.
Joomla
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Joe F.
@farrelltcs
14 years ago
5,0
$30,00 USD
Good Work Again.A+++
Website Design
System Admin
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Ruhul A.
@Bitspam
15 years ago
5,0
$30,00 USD
Good Work Again.A+++
Website Design
System Admin
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Ruhul A.
@Bitspam
15 years ago
5,0
$30,00 USD
Good Work Again.A+++
Website Design
System Admin
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Ruhul A.
@Bitspam
15 years ago

Kontaktoni Shariful K. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

general_orientation.png General Orientation Exam 1 80%
vworker.png Foundation vWorker Member
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.