Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$25 USD / orë
Flamuri i INDIA
new delhi, india
$25 USD / orë
Aktualisht është 12:06 p.d. këtu
U bashkua mars 20, 2009
0 Rekomanadimet

Ashutosh G.

@AshutoshGupta

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$25 USD / orë
Flamuri i INDIA
new delhi, india
$25 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

8+ years exp on Java, Spring Boot, Microservices

• I have 8 years of hands-on experience on J2EE development. • Troubleshooting of highly complex technical problems. • Ability to work in team as well as independently with minimal supervision. • Ability to learn new tools and technologies very quickly. • Good Communication skills.

Kontaktoni Ashutosh G. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

Second Company

Prosix Softron Pvt. Ltd.
qer 2011 - E tashme
Software Engineer

First Company

Deal 4 You
korr 2010 - maj 2011 (10 months, 1 day)
JAVA Developer

Arsimi

MCA

Babasaheb Bhimrao Ambedkar University, India 2007 - 2010
(3 years)

Kualifikimet

JAVA / J2EE Training

DUCAT NOIDA
2009
JAVA / J2EE Training

Kontaktoni Ashutosh G. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.