Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$16 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
sherpur, bangladesh
$16 USD / orë
Aktualisht është 4:04 p.d. këtu
U bashkua mars 15, 2009
2 Rekomanadimet

Asm M.

@asmscorses

4,9 (82 përshtypje)
6,3
6,3
83%
83%
$16 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
sherpur, bangladesh
$16 USD / orë
92%
Punët e Plotësuara
100%
Brenda Buxhetit
87%
Në Kohë
24%
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Angular V2+, React.js, Node.js, Laravel Expert

I have been working as a Web Developer for more than 10 years. Over this period of time, I've worked on a wide range of projects. In those years, he has mastered himself with the PHP based Frameworks like Laravel 5, CodeIgniter etc and PHP based platforms like WordPress,, Magento 1.x etc. For last 3 years, I have been concentrating more and more on JavaScript related Mobile App development with React Native and Single Page Web Application development on Angular 2+, React.js, Node.js and API development on node.js and Laravel PHP Framework.

Kontaktoni Asm M. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

526339
526317
526308
526297
526291
526274
526339
526317
526308
526297
526291
526274

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 5 nga 50+ përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
5,0
$155,00 USD
As agreed!, work was completed to satisfactory.
Shopping Carts
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Andronc A.
@STOSS
10 years ago
5,0
$50,00 USD
work done very well as usual!
Magento
C
Flamuri i Pinli Cecil Dede C.
@chen2401sl
11 years ago
5,0
$60,00 USD
very very good magento coder!
Magento
C
Flamuri i Pinli Cecil Dede C.
@chen2401sl
11 years ago
5,0
$145,00 USD
Excellent work done, will definitely use again.
PHP
Magento
O
Flamuri i Blair D.
@ozzydev
11 years ago
5,0
$85,00 USD
Excellent work by Hasan once again. Will use him for future Magento projects as well. I highly recommend him for any Magento work.
Magento
P
Flamuri i Avinesh B.
@palmdevel
11 years ago

Përvoja

Independant Contractor

Freelancer, Elance, Odesk
shk 2010 - E tashme
Have been working on e-Commerce website development on Magento Commerce platform and CMS based website development on WordPress. Besides that often there are some other involvements in other types of web site development using PHP Framework like Laravel, CodeIgniter etc.

Arsimi

B. Sc. in Computer Science

East West University, Bangladesh 2006 - 2010
(4 years)

Kontaktoni Asm M. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

general_orientation.png General Orientation Exam 1 90%
freelancer_orientation.png Freelancer Orientation 1 85%
us_eng_1.png US English 1 85%
html_1.png HTML 1 75%
vworker.png Foundation vWorker Member

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.