Profile cover photo
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$10 USD / orë
Flamuri i INDIA
ahmedabad, india
$10 USD / orë
Aktualisht është 7:58 p.d. këtu
U bashkua nëntor 12, 2011
0 Rekomandime

Avi S.

@avisolution

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$10 USD / orë
Flamuri i INDIA
ahmedabad, india
$10 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

o Web Application Development o Web Designing & web Development o SEO (Search Engine Optimizatio

I am 31 with immense experience in the field of Websolution and overall IT industry. I started my own web solution company called AVI Web solusions Pvt. Ltd. in the year 2003. I am glad to say that I with my team have been successful in establishing ourselves in the global market. In a Nutshell my expertise are: o Web Application Development o Web Designing & web Development o SEO (Search Engine Optimization) o Software Development o Mobile Application Development o Logo & brochure designing (Stationary designing) I believe in providing quality service at the most competitive pricing. My friendly approach leads to clients' satisfaction.

Kontaktoni Avi S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofoli

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

Owner

AVI Web Solutions Pvt Ltd
jan 2003 - mar 2012 (9 years, 2 months)
AVI Web solutions Pvt. Ltd is an India based Web Solutions Company. We have been successfully handling large number of web and printing media projects. We have a dynamic and energetic team of designers and developers with quick, flexible and friendly attitude. We have a proven track record of human communication process to achieve the requirements of our global clients. We have a core expertise in the programming technologies like php, .Net, open sources like Joomla, Drupal, WordPress, as well as designing

Arsimi

Master

2004 - 2006
(2 years)

Kontaktoni Avi S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.