Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$15 USD / orë
Flamuri i BULGARIA
chirpan, bulgaria
$15 USD / orë
Aktualisht është 8:16 p.d. këtu
U bashkua mars 20, 2009
0 Rekomanadimet

Chavdar G.

@chvdr

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$15 USD / orë
Flamuri i BULGARIA
chirpan, bulgaria
$15 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

??

knowledge in and experience with SuSe, Debian, Red Hat, Slackware Linux, Free BSD, Hardware faults – troubleshooting, Health Check, Kernel messages, Performance evaluation, Linux Backup, Linux Permission, Linux Processes, Advanced User Management, System Security Administration, LVM, ext2/ext3/reiserfs, Performance tools, System Management Tools – YAST, Scripting – Bourne, Perl, SMTP, Kernel Re-building, Kernel tuning, networking knowledge – TCP/IP, DNS, DHCP, NAT/PAT, VLANs, Cisco DMVPN, EIGRP, Cisco ACLs, Policy Routing, Switching Networking Linux services – BIND, SNMP, SAMBA, NFS etc. RAID, Traffic Management System *Design and Implementation of LAN, MAN, WAN and Internet connections *Design and Implementation of Secure PPPOE Tunnels with MikroTik Routers, VPN Tunnels with Allied Telesyn Routers and Open VPN Package

Kontaktoni Chavdar G. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Arsimi

Ph.D.

Vélikoturnovski universitet 'Sv. Sv. Kiril i Metodi', Bulgaria 1989 - 1997
(8 years)

Kontaktoni Chavdar G. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.