Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$15 USD / orë
Flamuri i INDIA
saraspur, ahmedabad, india
$15 USD / orë
Aktualisht është 11:01 p.d. këtu
U bashkua mars 19, 2009
0 Rekomanadimet

Dhara P.

@dhara3987

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$15 USD / orë
Flamuri i INDIA
saraspur, ahmedabad, india
$15 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Product Uploading, Listing, Management Specialist

Hi, I am Dhara, from Ahmedabad - India, based professional Ecommerce Manager. I specialize in the product creation, image editing, translator etc.. A freelancer with the goal to provide quality work, create great relationships, develop skills, and meet great people. My mission is to "helping clients to succeed". I am an easy person to work with, and you will always love working with me. My deliverable will speak of my commitment to Deliver nothing but the best. I'd be more than happy to offer you my services, so feel free to contact me with your requirements. I look forward to hearing from you. I specialize in the following areas: 1. E-commerce Website Designing and Development: 1.a. Specializing in Magento 2.x Community version, 1.b. Wordpress/WooCommerce 1.c. Shopify 2. Full admin support for Magento, WooCommerce, and Shopify - managing your site including new product uploading, updating existing products, taking regular backups, adding new content pages, etc... 3. Product Uploading to your e-commerce website for Magento, Shopify, WooCommerce, etcc...based websites 4. Well Versed with Creating Simple, Configurable, Downloadable, Bundled products in Magento and also Creating new Attributes and Attribute Sets in Magento. 5. Wordpress based sites - creating your CMS based company website, fully responsive/fluid in design. 7. Powerpoint Presentation Designs - with or without animation effects. 8. Facebook Post and cover, Instagram Post, etc.. Designing in Canva and Photoshop. 9. Expert product image editing. 10. Translate - English to Hindi / English to Gujarati 11. PDF to MS Office Excel/Word Conversion 12. PDF to Google Doc/Spreadsheet Conversion Assuring you of best results and on-time delivery Warmest regards DHARA

Kontaktoni Dhara P. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

9023506
9023503
9023488
8846812
8846808
9023506
9023503
9023488
8846812
8846808

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni Dhara P. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

preferredfreelancer-1.png Preferred Freelancer Program SLA 1 92%
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.