Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$18 USD / orë
Flamuri i PAKISTAN
sargodha, pakistan
$18 USD / orë
Aktualisht është 8:25 p.d. këtu
U bashkua mars 18, 2009
0 Rekomanadimet

Faisal I.

@faisaljoyia

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$18 USD / orë
Flamuri i PAKISTAN
sargodha, pakistan
$18 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Microsoft Dynamics CRM Consultant

Faisal Imran is a MS CRM & .Net (C#, ASP.Net, XML Webservices) Professional. He is technical consultant of MS CRM. He has working experience with MiddleEast,South Africa, US, UK, Australian Gold certified companies for MS CRM & stuff. I have over 6 years of experience in Software Development and managing large projects and technical teams related to MS DYNAMICS CRM, SharePoint, GP, MVC and .Net applications. Professional Skills:- - Expert in Dynamics CRM 2013, 2011, CRM 4.0/3.0, Integration, development, Customization etc. - .Net Development (ASP.Net , XML Webservices,C#) - Integration experience of Sharepoint, Microsoft Dynamics Great Plains. - IIS 6.0,IIS 7.0,IIS 8.0 Specialties: Microsoft Dynamics CRM 4.0/2011/2013/2015, C#, ASP.NET, SQL Server, Javascript, XML, Silverlight, SOAP, REST, SharePoint, CRM Custom Workflow, Plugin, Windows, XML, CSS, Webservices,API You can visit my blog ([login to view URL])

Kontaktoni Faisal I. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Arsimi

Master Of Computer Science

Virtual University of Pakistan , Pakistan 2007 - 2009
(2 years)

Kontaktoni Faisal I. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.