Profile cover photo
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$40 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
branford, united states
$40 USD / orë
Aktualisht është 7:37 p.d. këtu
U bashkua janar 20, 2012
0 Rekomandime

Ginger B.

@gingerbooth

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$40 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
branford, united states
$40 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Flex/Flash/Drupal/Flash/LAMP/interactive graphics

I'm a freelance Web programmer, with over 25 years of experience, largely in interactive graphics. I've been developing for the Internet since 1994. My specialty is rich internet applications for teaching, scientific research, games, e-commerce, and social networking. I also love to write - both technical writing and fiction, plus a bit of graphic storytelling (manga and story illustrations). Excel at specifications, proposals, and documentation.

Kontaktoni Ginger B. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofoli

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

principal

gingerbooth.com
jan 1999 - jan 2012 (13 years)
Please see http://gingerbooth.com/portfolio .

Arsimi

BA Math/Computer Science

1981 - 1983
(1 year, 9 months)

Kontaktoni Ginger B. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

freelancer_orientation.png Freelancer Orientation 1 85%

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.