Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$5 USD / orë
Flamuri i INDIA
sangareddty, india
$5 USD / orë
Aktualisht është 5:20 p.d. këtu
U bashkua mars 16, 2009
0 Rekomanadimet

gsrambabu

@gsrambabu

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$5 USD / orë
Flamuri i INDIA
sangareddty, india
$5 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë
CURRICULAMVITAE SITHA RAMBABU GAJULA S/o. Mastan Rao Kuchellapadu Post, Vemuru (Mandal), Guntur Dt. Pin: 100 000. E-mail: CAREER OBJECTIVE: To prove myself dedicated, worthful and energetic as an employee in a progressive organization that gives me scope to apply my knowledge and skills and be a member of a team, which dynamically works towards my success and growth of organization. EDUCATIONAL QUALIFICATIONS: I had completed my S.S.C in the First Division from Board of Secondary Education Andhra Pradesh and my Intermediate M.P.C in the Second Division from Sri Sai Junior College, Tenali from Board of Intermediate Education A.P. At present I have been continuing my [login to view URL] Computer Science Degree 3rd Year from Ousmania University. TECHNICAL QUALIFICATIONS: I had completed my Lower Type Writing in the second division from The State Board of Technical Education and Training of Hyderabad, A.P. COMPUTER PROFILE: Operating System : Windos ++, XP, Server 2003. Packages : [login to view URL], Page Maker, Photo Shop Hardware : Computer Assembling, Software Installation. Programming Languages : C, C++. Designing Software’s : Photoshop 7.0 PERSONAL PROFILE: Name : SITHA RAMBABU GAJULA Father’s name : Mastan Rao Date of Birth : 7th July, 1982 Sex : Male Marital Status : Single Nationality : Indian Languages known : Telugu, English and Hindi. Correspondence address : SITHA RAMBABU GAJULA S/o. Mastan Rao Kuchellapadu Post, Vemuru Mandal, Guntur District, Andhra Pradesh. Pin: 100 000. Hobbies : Sports, Reading Books etc., My strength : Quick Learning Hard working Leadership skills Punctual etc. ( SITHA RAMBABU .G )

Kontaktoni gsrambabu për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni gsrambabu për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.