Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$70 USD / orë
Flamuri i NETHERLANDS
krusevac, netherlands
$70 USD / orë
Aktualisht është 5:32 p.d. këtu
U bashkua mars 17, 2009
0 Rekomanadimet

Igor J.

@igordr

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$70 USD / orë
Flamuri i NETHERLANDS
krusevac, netherlands
$70 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Python Expert

• TOEFL exam passed what guarantees the native level of English • An overall experience of 5+ years in various technologies of BigData • Strong programming skills in Python, XQuery, VBA, MS Access, Stata, advanced with MySQL, NoSQL (Marklogic), JSON / XML manipulations, PHP, JavaScript, HTML, CSS and Java (1.8 concepts) • Experience in loading data from desperate data sets, transforming/cleaning/restructuring and loading it into data warehouses (Enterprise Data Hub/MarkLogic Data Hub Framework) • Solid background in finance/econometrics and good recognition of financial-markets related concepts • Searching, indexing, security setup, querying and reporting using XQuery in MarkLogic, familiarity with business intelligence tools such as Micro Strategy, Knowi, Tableau, PowerBI • Experience in Scrum/Agile/DevOps Development process

Kontaktoni Igor J. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni Igor J. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.