Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$8 USD / orë
Flamuri i PAKISTAN
karachi, pakistan
$8 USD / orë
Aktualisht është 7:21 m.d. këtu
U bashkua mars 18, 2009
1 Rekomanadim

Syed Muhammad Iqbal A.

@Iqbal74

4,7 (56 përshtypje)
5,8
5,8
96%
96%
$8 USD / orë
Flamuri i PAKISTAN
karachi, pakistan
$8 USD / orë
96%
Punët e Plotësuara
92%
Brenda Buxhetit
92%
Në Kohë
20%
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Freelance Expertise: in Accounting, Excel (R), Writing, and Translation

Work with me. You get guaranteed quality with fast turnaround. Your customers will be happy because you will deliver them quality and originality. I will be happy because I will get my work's worth. Iqbal

Kontaktoni Syed Muhammad Iqbal A. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 5 nga 44 përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
5,0
$25,00 CAD
Amazing work by Syed Muhammad Iqbal A. Very professional and delivered on time.
Copywriting
Ghostwriting
Article Writing
Research Writing
Content Writing
S
Flamuri i S Q.
@saq00
8 months ago
5,0
₹3 500,00 INR
Excellent work, really knew his stuff very well. Highly recommended.
Research
Excel
Financial Research
Finance
Web Search
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Rahul G.
@gfaffvv
3 years ago
5,0
₹2 000,00 INR
Good job! Will hire him again.
Data Entry
Excel
Finance
Research Writing
Article Rewriting
+1 më shumë
P
Closed User
@Priya23456
3 years ago
5,0
£18,00 GBP
Its always a pleasure to work with Iqbal. Very thorough and always delivers on time. Communication is always excellent too so i have no hesitation in recommending him
Data Processing
Data Entry
Accounting
Excel
Research Writing
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Ammar H.
@academicresponse
6 years ago
5,0
$26,00 USD
Perfect as Always
Business Writing
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Ammar H.
@academicresponse
7 years ago

Arsimi

MBA Accounting and Finance

Institute of Business Administration, Pakistan 1996 - 1999
(3 years)

Kualifikimet

Post Graduate Diploma in Software

Board of Technical Education, Karachi
1995
This PGD in software comprises of major programming languages, Microsoft Office, and system design/implementation courses.

Kontaktoni Syed Muhammad Iqbal A. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

vworker.png Foundation vWorker Member

Aftësitë më të mira

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.