Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i PHILIPPINES
zamboanga city, philippines
Aktualisht është 7:46 p.d. këtu
U bashkua mars 15, 2009
0 Rekomanadimet

Kate B.

@kathieb

0,0 (0 përshtypje)
0,7
0,7
0%
0%
Flamuri i PHILIPPINES
zamboanga city, philippines
100%
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

A Trustworthy Worker

A trustworthy and reliable person looking for the right opportunity to be able to do and handle possible work and tasks from home that are suited to my skills and interests presented herein. I aim to be able to do assigned jobs and tasks properly and efficiently. My employer's satisfaction is my main priority in doing the best job possible. I am also willing to learn more in any given job and tasks if needed and necessary. I have done writing for personal blog and website content both for individual and online marketing purposes. My skills are correcting and editing grammars and spelling errors on website and blog contents not properly written in English, I am also interested in doing transcription tasks of converting audio file into written words as well as typing long documents for blog and website content. I hope to be able to find the right work here in "Freelancer" to be able to gain more experience and to help people looking to have jobs and tasks related to my skills be done and fulfilled properly and efficiently.

Kontaktoni Kate B. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Arsimi

Business Management

Ateneo de Zamboanga University, 1998 - 2004
(6 years)

Kontaktoni Kate B. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

vworker.png Foundation vWorker Member
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.