Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$7 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
indianapolis, united states
$7 USD / orë
Aktualisht është 3:22 m.d. këtu
U bashkua mars 20, 2009
0 Rekomanadimet

Kamal G.

@kgoya78

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$7 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
indianapolis, united states
$7 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Database Administrator and Developer

Having a rich experience in IT industry of 18 Yrs and expert in Database Administration & support, Reporting through Excel sheet with different views. Having good exposure in software development through various tools and products, database administration and various reporting and data maintenance through excel sheet.

Kontaktoni Kamal G. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Arsimi

MSCIT

Allahabad Agricultural Institute, India 2003 - 2005
(2 years)

Kualifikimet

Azure Fundamentals certification

Microsoft Corporation
2020
Azure Fundamentals certification is an opportunity to prove knowledge of cloud concepts, Azure services, Azure workloads, security and privacy in Azure, as well as Azure pricing and support.

AWS Solution Architect Associate

Amazon Web Services
2020
You use your skills and expertise to help develop advanced cloud-based solutions and migrate existing workloads to the cloud. They can plan, design, and scale AWS cloud implementations using the best practices recommended by Amazon.

Cloud Architecture: Design Decisions

Linked In Learning
2020
Strong architecture begins with smart design decisions. With the cloud, the options can seem almost limitless. By focusing on your business and application needs, and how they may change over time, you can make intelligent choices, leading to a more efficient, cost-effective infrastructure.

Kontaktoni Kamal G. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

us_eng_1.png US English 1 78%
vworker.png Foundation vWorker Member

Aftësitë më të mira

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.