Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$10 USD / orë
Flamuri i SRI LANKA
pannipitiya, sri lanka
$10 USD / orë
Aktualisht është 7:57 m.d. këtu
U bashkua mars 22, 2009
1 Rekomanadim

Kasun S.

@kkvsam

4,9 (62 përshtypje)
5,4
5,4
72%
72%
$10 USD / orë
Flamuri i SRI LANKA
pannipitiya, sri lanka
$10 USD / orë
99%
Punët e Plotësuara
99%
Brenda Buxhetit
96%
Në Kohë
16%
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

IM Solutions

I'm working as System Admin in ISO 20000 certified company in Sri Lanka. Our Services ============ Facebook Marketing including all Facebook services, Fan pages creation with FBML/ IFrame coding and all other social media solutions.. Bulk Email Marketing with building double Opt-in lists. SEO services including link building, Social bookmarking, Article submissions, Video submissions, guaranteed indexing, Angela/ Paul/ Terry/ Kyle profiles building and High PR relevant blog commenting and wiki article posting. System Admin services including server maintenance on Linux and Windows platforms, Web hosting, Mail server maintenance, Web security, Fixing Hacked servers. Yellow pages, Craigslist, Kijiji, Backpage and classified sites scraping according to your category and location. Our customer is our priority, and we endure to provide 100% satisfaction. Do try our services! You will never regret!! Thank you very much for viewing our profile.

Kontaktoni Kasun S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

681531
681543
681521
681531
681543
681521

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 5 nga 50+ përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
3,8
$5,00 USD
Performed the task on time and budget. Will hire again.
Internet Marketing
Bulk Marketing
Leads
Data Mining
Email Marketing
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Thomas S.
@thomasstorfjord
9 years ago
5,0
$45,00 USD
Great job kkvsam Fast and accurate I will use your services again friend See you again, thank you
PHP
Social Networking
Facebook Marketing
E
Closed User
@edutho
9 years ago
4,0
$77,00 AUD
Great work and delivered ahead of time. Will definitely utilize again for Data Mining!
Research
Leads
C
Flamuri i Cameron P.
@cparker01
10 years ago
5,0
$55,00 AUD
Thank you very much. Great job!!
Marketing
R
Flamuri i Renee M.
@reneemac5
10 years ago

Përvoja

System Admin

Infinity solutions
shk 2009 - dhj 2010 (1 year, 10 months)
Work as system admin

Network Admin

D-soft
jan 2006 - dhj 2008 (2 years, 11 months)
Worked as a Network Admin

Arsimi

Bachelor of Information Technology

University of Colombo, Sri Lanka 2010 - 2012
(2 years)

Kualifikimet

MCP

Microsoft
2009
MCP

Botime

-

-
-

Kontaktoni Kasun S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

us_eng_1.png US English 1 93%

Aftësitë më të mira

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.