Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$14 USD / orë
Flamuri i INDIA
chennai, india
$14 USD / orë
Aktualisht është 10:48 p.d. këtu
U bashkua mars 17, 2009
0 Rekomanadimet

ksarumugam

@ksarumugam

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$14 USD / orë
Flamuri i INDIA
chennai, india
$14 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë
We are team with over 10 years of IT experienced guys and strong educational background have provided a sound technical and business foundation. We are highly experienced IT Systems professional with proven management and technical skills and demonstrated the ability to build/lead/mentor teams of other IT technical personnel in different IT functions. Proven business analysis and business intelligence skills as well as the ability to see both the big picture and detailed view have constantly been a valuable asset in all situations. Strong focus on expense cutting and revenue generation has led to significant career success. - Business Analysis/Relationship Management/Business Intelligence - Workflow Modeling/Analysis - Project Management/Software Development/Quality Assurance - IT Team Building/Leading/Mentoring - Internet Technologies/System Administration - IT Governance/Compliance - ITIL - Service Oriented Architecture - Software Development- VB.NET/ASP.NET/C#/SQL 2000/2005/MOSS - Search Engine Optimization - Web site Design

Kontaktoni ksarumugam për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni ksarumugam për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.