Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$22 USD / orë
Flamuri i PERU
lima, peru
$22 USD / orë
Aktualisht është 1:45 m.d. këtu
U bashkua mars 20, 2009
0 Rekomanadimet

Katty O.

@Kty

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$22 USD / orë
Flamuri i PERU
lima, peru
$22 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Graphic Designer • Illustrator • Animator 2D

I am Katty Orellana (Graphic Designer, Illustrator, Animator 2D and Marketing), professional with over 16 years of experience at national and international projects. I invite you to check my portfolio: [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] Regards!!

Kontaktoni Katty O. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

3327002
736953
736948
736944
736943
736940
3327002
736953
736948
736944
736943
736940

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni Katty O. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.