Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$10 USD / orë
Flamuri i UKRAINE
kiev, ukraine
$10 USD / orë
Aktualisht është 6:53 m.d. këtu
U bashkua mars 21, 2009
0 Rekomanadimet

Leonid B.

@leonbobster

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$10 USD / orë
Flamuri i UKRAINE
kiev, ukraine
$10 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

php7, node.js, python, java8, sql, nosql

[login to view URL] Looking for a remote job. As an accomplished and experienced web developer, I have implemented a number of web projects from the ground up using a wide range of technologies. I am always looking to push forward the best-practices for development, while ensuring a high level of attention to detail. In addition I also have leadership experience including hiring interviews and team leading.

Kontaktoni Leonid B. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

Software Engineer

trivago
jan 2018 - E tashme
Responsibilities: - Connecting new advertisers by implementing interfaces to their services - Improving and optimizing the projects that helps advertisers to connect to trivago's services (trivago Self-Connect - http://developer.trivago.com) - Developing innovative ideas and projects to stabilize and optimize the advertiser connection process - Stabilizing, improving and optimizing the booking process - e2e automation testing implementation using CodeceptJs, Puppeteer and Selenium

Senior Php Developer / Team Lead

Global Safety Management Inc.
shk 2015 - sht 2017 (2 years, 7 months)
Development of a set of complex applications for the management of Safety Data Sheets (Sds) that meet the high standards of the industry. Participation in implementation of Continuous Integration (CI) stack with Jenkins, Github, Aws, and Slack with automated testing and code quality checks that significantly reduced time of the product’s delivery. Performing a huge refactoring of legacy applications’ cores written with the Yii1 framework to make it ready for new customers’ demands.

Kualifikimet

Oracle Certified Professional, Java SE 8 Programmer

Oracle
2016
https://www.youracclaim.com/badges/5d69336c-c7a6-4a6f-805f-683d339aa677/linked_in_profile

Zend Framework 2 Certified Architect

Zend
2015
http://www.zend.com/en/yellow-pages/ZEND026565

Zend Certified PHP Engineer

Zend
2014
http://www.zend.com/en/yellow-pages/ZEND026565

Kontaktoni Leonid B. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.