Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$37 USD / orë
Flamuri i UNITED KINGDOM
$37 USD / orë
Aktualisht është 4:31 p.d. këtu
U bashkua mars 20, 2009
0 Rekomanadimet

Malcolm B.

@malbro

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$37 USD / orë
Flamuri i UNITED KINGDOM
$37 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

application design and development

Chartered Electrical Engineer, experienced in designing software controlled Industrial Automation and tracability systems, now working on web based applications including ecommerce systems using Actinic software. Experienced in programming microcomputers ranging from machine code through assembler, C/C++, VB, Javascript, PHP, Perl and HTML.

Kontaktoni Malcolm B. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

1788773
1788773

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Arsimi

B Sc

1968 - 1972
(4 years)

Kontaktoni Malcolm B. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.